Bilgisayar Güvenliği Bilgi Merkezi

bilgisayar,mail,web,site,şifre,network,güvenlik,hack,security,ddökümanları


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gizli Proğram DR. WATSON İLE KİLİTLENMELERE SON !!!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Admin

avatar
Admin
Sisteminiz durup dururken kilitleniyor ve siz bunun neden kaynaklandığını bilmek istiyorsunuz. Microsoft Sistem Bilgisi altındaki (BaşlatProgramlarDonatılarSistem AraçlarıSistem Bilgisi) altında birçok faydalı aracın arasında özellikle bir tanesi göze çarpıyor. Dr.Watson. Maalesef çoğu kullanıcının varlığından haberdar olmadığı Dr.Watson nedenini bilmediğiniz Windows kilitlenmelerinin tam olarak neden kaynaklandığını bulmada size oldukça yardımcı olabiliyor. Ayrı bir protokol dosyasında tam bir kesinlikte hatalı programları ve sürücüleri not ediyor. Bir kilitlenmeden sonra bunları tespit edebiliyorsunuz.

1- Program maalesef otomatik olarak çalıştırılamıyor. Bunu siz yapmalısınız. En hızlı şekilde Başlat menüsünden Çalıştır komutu ile drwatson girip Tamam düğmesine tıklayarak çalıştırabilirsiniz.
2- Dr.Watson sistemin kısa bir duru kaydını (Snapshot, bellek kopyası) alıyor ve sonra artalanda gizleniyor. Görev çubuğunun sağında küçük bir simge halinde görebilirsiniz. Program bir hata tespit ettiğinde otomatik olarak devreye giriyor.
3- Simgesine çift tıklayarak Dr.Watson' u açabilirsiniz. GörünümGelişmiş Görüntü' ye tıklayarak sisteminiz ve etkin görevler hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.
4- Dr.Watson' un protokolünü Dosya menüsündeki Kaydet komutuyla kaydedebilir ve istediğiniz zaman çağırabilirsiniz. Bunun faydası iki sistem durumunu birbiriyle kolayca karşılaştırabilmektir.


Teknik Destek : cixturk@amasyateknoloji.tk
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://www.hacktebugun.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz