Bilgisayar Güvenliği Bilgi Merkezi

bilgisayar,mail,web,site,şifre,network,güvenlik,hack,security,ddökümanları


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

2009 Webmaster Ödülleri Dağıtıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1KuruKafa 2009 Webmaster Ödülleri Dağıtıldı Bir Perş. Kas. 26, 2009 1:21 pm

Admin

avatar
Admin
İnternet üzerinde yaratıcı projeleri arayan 2009 Webmaster Ödülleri sahiplerini buldu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Webmaster ödülleri sahiplerini bulurken, Conrad Oteli’nde gerçekleşen tören’de Bakan Binali Yıldırım’dan, YouTube un yasaklanmasına tepki gösterenlere tepki yağdı.

Binali Yıldırım, bir web sitesi ne kadar popüler ve ilgi toplarsa toplasın, içinde bulunduğu toplumun örf ve adetlerine hatta kurallarına uyum sağlayamıyorsa, o toplumda var olamaz dedi.

İnternet teknolojisinin büyük yol kat ettiğini belirten Bakan Binali Yıldırım, ülkelerin, teknolojiler karşısında haysiyet ve şereflerini korumaları gerektiğini, bu yüzden en güçlü internet web sitelerinin de bu hassasiyete önem göstermeleri gerektiğini gelirtti.

Türk milletinin kendine has değerleri olduğunu, ve bu ülkede faaliyet göstermek isteyen firmaların da bu konuya önem göstermeden bu ülkede herhangi bir varlık gösteremeyeceğini belirtti. Bu konunun bir reklam aracı haline dönüşmesinin de oldukça üzücü olduğunu belirten Yıldırım, haksız bir şekilde kazanç elde etmenin ve Türkiye’nin yeniliklere açık olmadığını belirten söylemlerin son derece yanlış olduğunu belirtti.

Webmaster yarışmasında birinciliği “Online Orkestra” ile “İnteraktif Uygulamalı Canlı Performans/Konser Platformu” paylaştı. Online Orkestra, İzmir’den Sinem Orgenç’e ait, İnteraktif Uygulamalı Canlı Performans/Konser Platrormu ise İstanbul’dan Güldeniz Polat’a ait.

Bu yarışmada birinci olanların ödülü 2500TL olarak her bir birinciye eşit olarak dağıtıldı. Bu profeler, Hürriyet.com.tr’de uygulamaya koyulduktan sonra da yaklaşık olarak 10 milyon reklam gösterimi sahibi oldu.

Yarışmada ikinciliği İzmir’den “Recyourlife” , üçüncülüğü ise Kayseri’den “Yurt içinden ve yurt dışından alıcıların ülkemizden sezonluk arsa kiralamak isteyenler için oluşturulmuş web sitesi” kazandı.

Etiketler: 2009 Webmaster Ödülleri, Bakan Binali Yıldırım, Conrad Oteli, Online Orkestra, YouTube un yasaklanması


Teknik Destek : cixturk@amasyateknoloji.tk
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://www.hacktebugun.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz